Prémiová terasa
Prémiový terasový systém s plným prknem znamená ideální terasové desky pro bezprostřední okolí bazénů a kulaté tvary.

Systém terasy Masiv nabízí maximální flexibilitu a přizpůsobivost. Plné palubky jsou zároveň mimořádně robustní a mají dlouhou životnost. Na rozdíl od jiných desek z dřevoplastového materiálu nemá tento terasový systém žádné duté komory.

Předností je, že plná terasová prkna lze snadno a přesně oříznout na požadovaný rozměr stejně jako dřevo.avíc jsou prkna mimořádně odolná a snadná na údržbu.

Terasa k bazénu i na zahradu

Plné terasové desky (desky z masivních palubek) jsou vhodné zejména pro oblé tvary a plochy u bazénů, na které jsou kladené velmi vysoké nároky. Instalace okolo bazénů lze přesně a dokulata oříznout, takže není potřeba používat žádný zakončovací profil a vzniká plynulý přechod. Terasové desky jsou plnobarevné – oříznutý okraj má tak stejnou barvu jako povrch.

Lemování bazénů v libovolných tvarech

Pro obkládání organických tvarů byla vyvinuta speciální otočná svorka, která umožňuje montáž palubek i bez pravoúhlosti vůči spodní nosné konstrukci. Nic tedy nestojí v cestě volnému způsobu pokládky v různých tvarech, jaké jsou nezbytné např. v okolí bazénů, u zahradních cestiček nebo kolem záhonů. Terasové desky systému Masiv lze používat také oboustranně – podle toho, jaké drážkování se Vám více líbí.

Nákup je snadný a rychlý. Pokud si však s výběrem vhodného typu podkladového profilu nebudete vědět rady, zeptejte se nás. Rádi vám s výběrem pomůžeme, za konzultace si nic neúčtujeme. Pro odbornou montáž Vám doporučíme osvědčeného partnera nebo se postaráme o její realizaci. A budete-li chtít, rádi zajistíme i dopravu, kam si jen budete přát.

Montážní manuál ke stažení

Prémiová terasa Počet produktů: 18

na stránku
Zobrazeno 1 – 12 z 18 položek
Zobrazeno 1 – 12 z 18 položek