Standardní terasa
Terasy se nekroutí, jsou bezúdržbové, vodě a mrazu odolné. Tato řada svou kvalitou splní požadavky většiny zákazníků.

Klasický terasový systém je díky sedmikomorovým palubkám ideálním řešením pro utváření terasových a zahradních konstrukcí. Tento osvědčený terasový systém se nejčastěji používá pro stavbu menších ploch teras, a to samostatně stojících nebo těch, které jsou součástí rodinných domů, zahradních chodníčků či venkovních schodů. Uplatnění však najde také jako řešení podlahy na balkonech a lodžiích. Palubky neboli terasová prkna z tohoto systému lze používat oboustranně.

Na jedné straně je drážkování jemnější, na druhé hrubší. Obě strany jsou vysoce odolné proti uklouznutí, netvoří se třísky a nevznikají praskliny. Lze vybírat ze čtyř překrásných přírodních odstínů a . Barevné odstíny si udržují svůj atraktivní vzhled po drahnou dobu.

Díky snadné údržbě jde o velmi komfortní venkovní systém, ze kterého se budete moci dlouho radovat, protože poskytujeme na systém záruku až 25 let. Konečně máte k dispozici systém, který splní vaše přání.

Nákup je snadný a rychlý. Pokud si však s výběrem vhodného typu podkladového profilu nebudete vědět rady, zeptejte se nás. Rádi vám s výběrem pomůžeme, za konzultace si nic neúčtujeme. Pro odbornou montáž Vám doporučíme osvědčeného partnera nebo se postaráme o její realizaci. A budete-li chtít, rádi zajistíme i dopravu, kam si jen budete přát.

Montážní manuál ke stažení

Standardní terasa Počet produktů: 21

na stránku
Zobrazeno 1 – 12 z 21 položek
Zobrazeno 1 – 12 z 21 položek